Подяка КЗ «Обласний кардіологічний центр»

12 квітня 2018 року у Донецькому національному медичному університеті МОЗ України (м. Краматорськ) відбувся ювілейний 80-ий науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених «Медицина XXI сторіччя». З доповіддю на медичному конгресі виступила студентка групи 2-3 мс медичного факультету № 2 (м. Кропивницький) Міщенко Оксана Валеріївна (науковий керівник – к. пед. н., старший викладач кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 ДНМУ Л.П. Суховірська) та отримала Диплом «За кращу наукову доповідь».

Тема наукового дослідження: «Аппарат искусственного кровообращения с пульсирующим потоком крови».

Мета дослідження полягала в аналізі методики проведення штучного кровообігу. Оцінити ефективність штучного кровообігу з пульсуючим потоком крові під час проведення операції в Комунальному закладі «Кіровоградський обласний кардіологічний центр».

Хочемо висловити велику подяку керівництву Комунального закладу «Обласний кардіологічний центр», а саме:

– головному лікарю Сухомлин А.М.

– кардіохірургу Клянчіну А.С.

– лікарю-перфузіологу Рибальченко Т.Г.

За плідну співпрацю, високий професіоналізм в надані допомоги при проведенні наукового дослідження, за великий внесок у розвиток талановитої молоді, враховуючи індивідуальну неповторність і здібність кожного нашого студента, надаєте їм можливість отримати знання, необхідні для успішного кар’єрного зростання та процвітання.

19

16

32

31 28

21