Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра 2018»

19-21 квітня 2018 року в Києві в «Українському домі» відбулася 33 щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра 2018», в якій приймав участь Донецький національний медичний університет. Медичний університет на виставці представили старший викладач кафедри «Медичної фізики та інформаційних технологій № 2», кандидат педагогічних наук Суховірська Л.П. та студенти І курсу групи 1-9м Лисенко Станіслав та Герцик Костянтин.

Мета виставки є презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних проектів, програм обміну студентами, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти.

Медичний університет приймав участь у виставковому конкурсі та конкурсі з тематичних номінацій. Журі конкурсу – представники Інституту модернізації і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, правління Товариства «Знання» України, дирекція Центру «Виставки, презентації» Товариства «Знання» України нагородили Донецький національний медичний університет Дипломом Гран-прі у номінації «Розвиток студентської науково-дослідної роботи» та Почесним званням «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».19

22

 

27

28

31

444

111

70

68