IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації»

25-27 квітня 2018 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася ключова подія у сфері охорони здоров’я України – IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації», яку відвідали кандидати педагогічних наук, старші викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2 Донецького національного медичного університету Суховірська Людмила Павлівна та Лунгол Ольга Миколаївна.

Форум є масштабним міжнародним діловим майданчиком, який об’єднує вчених, викладачів, лікарів різних спеціальностей, інвесторів, виробників і дистриб’юторів медичного та лабораторного обладнання, розробників нових технологій, програмних продуктів, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції і дає наочне уявлення про досягнення і тенденції розвитку світової і вітчизняної медицини.

Лунгол Ольга Миколаївна та Суховірська Людмила Павлівна ознайомилися із  повним спектром обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення вітчизняного та зарубіжного виробництва, а саме:

  • Медичним устаткуванням, лікувальним та діагностичним обладнанням.
  • Радіологією: конвенційною рентгенодіагностикою, рентгенівською комп’ютерною томографією, магнітно-резонансною томографією, ультразвуковою діагностикою, ядерною медициною, променевою терапією.
  • Устаткуванням і технологіями для медичної і фізичної реабілітації.
  • Інформаційними та телекомунікаційними технологіями для медичних установ.

Науково-практична програма Форуму реалізувалася в рамках VII МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України». Одночасно проводилася робота в 12 конференц-залах. Суховірська Л.П. та Лунгол О.М. відвідали Всеукраїнську  Школу ультразвукової і функціональної діагностики «Інновації в ультразвуковій і функціональній діагностиці» у конференц-залі «Радіологія: ультразвукова діагностика, конвенційна рентгенодіагностика, променева діагностика, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, променева терапія, ядерна медицина, радіаційна безпека».

 

35

46

49

132

774

87

 

106
83

115
126