Квест «Full of Energy № 1»

На факультетах Донецького національного медичного університет у Кропивницькому розпочався Тиждень кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2. Викладачі підготували для студентів цікаві заходи у рамках навчального процесу, що стосуються вивчення біофізики та медичної інформатики.

 

Тиждень стартував з відкритого заняття з інформатики на тему «Основні операції з електронними таблицями, створення графіків та діаграм». Проводила заняття зі студентами першого курсу міжнародного медичного факультету асистент кафедри Ольга Габорець.

8 травня 2018 року кафедра провела квест «Full of Energy № 1» в якому приймали участь 6 команд національного медичного факультету № 2 та міжнародного медичного факультету.

Викладачі кафедри на 6-ти локаціях «Операційна», «Лабораторія», «Візуалізація», «Децебл», «Вірус», «Реабілітація» організували цікаві конкурси, використовуючи розвивальні завдання з медичної й біологічної фізики та інформаційних технологій.

Після виконання завдань на локаціях, відбувся завершальний етап квесту – демонстрація номерів художньої самодіяльності та нагородження команд.

Дякуємо всім студентам Донецького національного медичного університету, які приймали участь в квесті «Full of Energy № 1».

Ви створили атмосферу свята та залишили незабутні моменти від вдалого виконання креативних завдань, подарували яскраві враження, позитивні емоції, старанність, продемонстрували ґрунтовні знання з медичної та біологічної фізики, інформаційних технологій.

DSC_4701

DSC_4723

DSC_4830

DSC_4749

DSC_4726

DSC_4715

DSC_4633

DSC_4605

DSC_4601

DSC_4576

1a

DSC_4841