Clinica Web Medakadem – сучасне медичне програмне забезпечення

Важливою особливістю сучасного освітнього процесу в медичних закладах вищої освіти є швидка модифікація інформаційних технологій, що призводить до необхідності впровадження на заняттях з медичної інформатики сучасного програмного забезпечення. Прогресивний розвиток програмного забезпечення призводить до зростання ролі інформаційних технологій в медицині, та, відповідно, до постійного перегляду, доопрацювання методичної складової навчання.

25 квітня 2018 року старші викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 ДНМУ к.пед.н. Лунгол О.М. та к.пед.н. Суховірська Л.П. під час роботи VII Міжнародного медичного конгресу (м. Київ) ознайомилися із сучасним програмним забезпеченням Clinica Web Medakadem й обговорили з представниками компанії можливості його впровадження в навчальний процес ДНМУ (м. Кропивницький).

24 травня 2018 року спеціалісти Clinica Web Medakadem провели для викладачів кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 ДНМУ ознайомлювальну презентацію в Скайп-режимі та обговорили особливості майбутньої співпраці.

viber image

4!

2222222

48 - копия

47 - копия

3333333

1!

2!