Медично-краєзнавчий квест «Битва націй»

8 червня 2018 року в Кропивницькому пройшов медично-краєзнавчий квест «Битва націй» для студентів Донецького національного медичного університету. Активну участь в квесті прийняли викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 ДНМУ.
Учасників змагань під час церемонії відкриття привітала проректор з науково-педагогічної роботи, доктор медичних наук Ольга Євгеніївна Чернишова.

У змаганнях взяли участь 5 команд – України, Узбекистану, Нігерії, Єгипту, Індії. Квест зібрав близько ста учасників.

Кафедра медичної фізики та інформаційних технологій № 2 ДНМУ підготувала цікаві та різноманітні завдання: лічилка, витягни кульку, одягни хірургів, конвертація одиниць вимірювання, покажи та вгадай девайс.

Викладачі в ігровій формі перевірили знання студентів з предметів (медична та біологічна фізика та інформаційні технології), які вони вивчали впродовж року.

Фінал змагань відбувся на Козачому острові, де кожна країна зробила свою творчу презентацію.

У результаті перемогу та Кубок здобула команда «Фараони» з Єгипту. Команда з Узбекистану стала «Серцем ДНМУ» та кращими з української мови, нігерійська команда отримала дипломи за кращий командний дух та знання латини, команда України «Січ» стала найшвидшою та кращою в анатомії, найталановитішими назвали команду «Неймовірна Індія».

30

3

7

11

14

15

16

23

27

32

37

73

70