FIRST LEGO League сезону «City Shaper – формуй місто»

8 лютого 2020 року у приміщенні Льотної академії відбувся турнір з робототехніки. Між собою змагалися команди з різних областей України.

Донецький національний медичний університет виступив партнером Кропивницького відбіркового турніру FIRST LEGO League сезону «City Shaper – формуй місто».

Викладачі кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 прийняли активну участь у відбірковому турнірі.

Л. Суховірська та О. Лунгол випробували себе в якості Суддів Інноваційного проекту відбіркового турніру FIRST LEGO League сезону «City Shaper – формуй місто».

Викладачі та студенти нашого університету радо вітали всіх учасників турніру, розповідали про умови вступу 2020 в ДНМУ, про консультаційний центр, який діє на базі ДНМУ та надає безкоштовну підготовку до ЗНО та про цікаве студентське життя.

На прикладі муляжу скелета людини розповідали всім зацікавленим школярам та відвідувачам про особливості будови людського організму, також всі бажаючі за допомогою мікроскопу могли поринути в «світ клітин» і перевірити рівень артеріального тиску. Дивлячись на усміхнені обличчя гостей на фото, маємо надію, що цей день їм запам’ятається надовго, а отриманні знання допоможуть у правильному виборі майбутньої професії.

Усі учасники залишилися задоволені та всіх переповнювали позитивні емоції від величезної кількості креативних ідей, глобальних проектів талановитих дітей!

Україна має гарне майбутнє!!!

1!

28!

27!

26!

25!

12!

11!

10!

8!

6!

4!

3!