Вебінари «Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця» та «Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця»

9 та 10 липня 2020 року науково-педагогічні співробітники медичного факультету №2 Суховірська Л.П. та Лунгол О.М. долучилися до вебінарів «Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця» та «Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця», що організовуються компанію Clarivate Analytics в Україні. Ведучі вебінарів під час виступу детально розкрили наступні важливі питання: Які складнощі виникають при пошуку робіт певного автора? Як знайти та проаналізувати роботи науковця, що проіндексовані у Web of Science Core Collection? Що можемо знайти окрім індекса Гірша? Що впливає на цитованість наукових робіт? тощо. Дуже цікавою була доповідь про можливості InCites для наукової роботи, її планування та оцінку. Жваво обговорювалися питання: чому важливо для установи мати профіль у Web of Science і як його створити й оновити, та як визначити перспективних партнерів за певною темою і зберегти отримані дані.

Дякуємо доповідачам компанії Clarivate Analytics за можливість прослухати надзвичайно цікаві та корисні матеріли, оперативний зворотній зв’язок.

5

6

7