82-й Всеукраїнський науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя»

24-25 вересня 2020 року відбудеться 82-й Всеукраїнський науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя» (з міжнародною участю), присвячений 90-річчю Донецького національного медичного університету та 90-річчю Студентського наукового товариства імені професора М. Д. Довгялло.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у Донецькій, Кіровоградській областях, в Україні і в світі, і за розпорядженням в.о. ректора ДНМУ, д.мед.н., професора М.В. Єрмолаєвої, конгрес проходив у онлайн – форматі (з розподілом по секціях).

В секції № 6 «Медична фізика та інформаційні технології» приймали участь 12 учасників.

Кафедру медичної фізики та інформаційних технологій № 2 представляла студентка ІІІ курсу групи 3-3 м медичного факультету № 2 Бреус Інна Василівна (науковий керівник: к.пед.н. Суховірська Л.П.).

Бреус І.В. доповідала результати свого дослідження на тему «Визначення змін показників оксигенації крові при тютюнопалінні методом оксигемометрії» і отримала за свою плідну роботу ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ.

Вітаємо Бреус Інну Василівну та наукового керівника Суховірську Людмилу Павлівну!

Бажаємо Інні Василівні творчого натхнення, оптимізму, креативності, цілеспрямованості, нових відкриттів в медичній науці!

1

2

5

3

111111