ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Сучасний стан та перспективи розвитку природничих дисциплін в медичній освіті»

19 березня 2021 року в Донецькому національному медичному університеті розпочала роботу ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Сучасний стан та перспективи розвитку природничих дисциплін в медичній освіті».

Конференція, організована кафедрою медичної фізики та інформаційних технологій №2 медичного факультету №2 ДНМУ, проводиться другий рік поспіль. Зважаючи на карантинні обмеження, захід проводиться в дистанційному режимі.

До участі в роботі конференції долучилися лікарі, науково-педагогічні працівники та молоді науковці із 24 закладів України та двох міжнародних.

Учасники підготували теоретичні матеріали та результати досліджень за трьома напрямками:
теоретично-методологічні та психолого-педагогічні аспекти навчання природничих дисциплін у закладах вищої освіти;

інновації в медицині на основі досягнень природничих наук;

застосування інформаційно-комунікаційних, комп’ютерних технологій та засобів навчання в закладах вищої медичної освіти.

Високий рівень проведення онлайн-конференції був забезпечений науковцями кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №2.

Зокрема, роботі конференції передувало онлайн-обговорення матеріалів учасників, підготовка електронних сертифікатів та збірки праць, що вийде за матеріалами конференції.

Організували роботу конференції та виступили з власними науковими дослідженнями в.о. завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук Людмила Суховірська, доцент, кандидат фізико-математичних наук Олександр Бурмістров, ст. викладач, кандидат педагогічних наук Ольга Лунгол, ст.викладач, кандидат фізико-математичних наук Зоя Шерман, асистент кафедри Ольга Габорець, лаборанти Світлана Новіцька та Ігор Бугай.

«Усі матеріали мають велике теоретичне та практичне значення, оскільки містять медичні питання, присвячені проблемам профілактики, лікування та реабілітації».

Запрошуємо студентів та викладачів до перегляду трансляції https://youtu.be/b_bmArM0ZnI

З доповідями науковців ДНМУ та інших ЗВО можна ознайомитися за посиланням https://rcf-ptu.in.ua/?page_id=1437

162194594_2160465067420026_6241409173471675720_o