Конференція фахівців-психологів

30 вересня 2021 р. у Кропивницькому студенти Донецького національного медичного університету разом з в. о. декана медичного факультету №2 Людмила Суховирская та старшим викладачем кафедри фундаментальних дисциплін ДНМУ Ольга Лунгол взяли участь в обласній науково-практичній конференції для фахівців-психологів «Особливості роботи практичного психолога з пацієнтами в умовах стаціонарної медицини».
Організатори заходу – Департамент охорони здоров’я Кіровоградської ОДА, Донецький національний медичний університет – м.Кропивницький, КНП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни», Центр соціальних служб Кропивницької міської ради, ГО “Центр Ком-Пас”.
Конференція проходила в актовому залі Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Після вітальних слів від головного лікаря цього медичного закладу Геннадія Сябренка на всіх учасників заходу чекала його насичена програма, а саме:
✅ворк-шоп «Методи каністерапії в реабілітації пацієнтів стаціонару» за участі чотирьохлапих вихованців ГО Реабілітаційний центр допомоги «Цінуймо життя»;
✅семінар-тренінг «Особливості організації та надання психологічної допомоги пацієнтам в умовах стаціонару на прикладі реабілітації ветеранів АТО/ООС та членів сімей загиблих ветеранів»;
✅презентація тематичного навчання для психологів від Донецького національного медичного університету;
✅презентація проєкту «Ікона пам’яті» (ГО «Патріот Кіровоградщини») і багато іншого.
Окрім того, на конференції зі своїми доповідями на тему психологічної допомоги виступили й студенти ДНМУ – Яна Керимова та В’ячеслав Грищенко. Вони разом з в. о. декана медичного факультету №2 ДНМУ Людмилою Суховірською, старшим викладачем кафедри фундаментальних дисциплін ДНМУ Ольгою Лунгол та головою студентського самоврядування ДНМУ Стас Ковбасюк отримали сертифікати учасників науково-практичної конференції.
Дякуємо КНП «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» та його головному лікарю Геннадію Сябренку, а також модераторці заходу – голові ГО «Центр медико-психологічної реабілітації «Ком-Пас» Анна Колєва за організацію та проведення конференції на високому рівні.
70
71
72
74
75
77
78
76