6 хвиля UpShift у Кропивницькому

Студенти медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету стали учасниками 6 хвилі UpShift у Кропивницькому.

Програма Upshift – це програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати й втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді та місті.

Інноваційну молодіжну програму в Кіровоградській області реалізує громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та Upshift».

У тренінгах, які тривали чотири дні і завершилися 29 січня 2023 р. взяли участь 10 молодіжних команд з різних куточків області. Вони розробляли проекти, які, на їх думку, змінять життя громади на краще.

Наші студенти у складі команди Лисенка Станіслава, Андрєєвої Єлизавети, Кучеренко Романа та Делістянової Альони отримали підтримку у реалізації свого проекту «Безпечна школа», який має на меті підвищити рівень знань викладачів закладів шкільної та дошкільної освіти, для ефективного надання допомоги дітям, у разі необхідності. Проект буде реалізуватися шляхом проведення практичних тренінгів для освітян, де вони отримають змогу опанувати навички зупинки критичної кровотечі, забезпечення прохідності дихальних шляхів, проведення базової підтримки життєдіяльності та інші необхідні вміння для порятунку життя.

Бажаємо успіхів та наснаги нашим студентам!

12

11

10

9

8

6

4

3

2

1

7 - копия