Студенти, яким дякуємо за синьо-жовтий прапор над нашими містами, за тихі ночі

Із початком повномасштабної військової агресії російської федерації проти України 24 лютого 2022 р., яка стала викликом самому існуванню нашої держави, її суверенітету та соборності, студент медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету Мунтян Артур, встав на захист країни.

17 лютого 2023 р. відбулася зустріч деканату медичного факультету № 2 та Студентського самоврядування медичного факультету № 2 з студентом 4-го курсу Мунтяном Артуром, який на даний час перебуває на посаді начальника медичної служби 2 батальйону 67 бригади ЗСУ.

Обговорили основні питання навчального процесу та проблемні питання освіти в умовах воєнного стану.

За сприяння Генерального директора КНП «Кіровоградської обласної лікарні Кіровоградської обласної ради» Андреєвої Лариси Миколаївни та завдяки плідній роботі Радника голови військової державної адміністрації Артема Андрєєва вдалося передати необхідне обладнання для військових медиків:

– інфузомат;

– кардіомонітор;

– апарат для ШВЛ.

Благодійний фонд «Збережемо українців» придбав на потреби медиків портативну електростанцію для забезпечення живлення обладнання в польових умовах.

Викладачі-волонтери ДНМУ допомогли гуманітарною допомогою.

Досягнення перемоги можливо лише за умови об’єднання зусиль та ресурсів усіх небайдужих людей!!!

Дякуємо Збройним силам України за синьо-жовтий прапор над нашими містами, за звільнені кілометри наших територій, за тихі ночі, за можливість бути поряд із найріднішими людьми!!!!

1

3

4

11

Processed with VSCO with 4 preset

13

5