8 хвиля UpShift у Кропивницькому

Студенти медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету стали учасниками 8 хвилі UpShift у Кропивницькому.

Програма Upshift – це програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати й втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді та місті.

Інноваційну молодіжну програму в Кіровоградській області реалізує громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та Upshift».

У тренінгах, які тривали чотири дні і завершилися 9 квітня 2023 р. взяли участь 10 молодіжних команд з різних куточків області. Вони розробляли проекти, які змінять життя громади на краще.

Наші студенти у складі команди з 5 чоловік – Грищенка Вячеслава, Кадукової Анни, Козловської Дарини, Савостіної Юлії, Ямпольської Тетяни отримали підтримку у реалізації свого проекту «SweetKids Hub», який передбачає створення інформаційно-маніпуляційного центру для дітей з цукровим діабетом, де бути проводитись скринінг цукрового діабету, розповсюджуватись інформація щодо цукрового діабету. Також буде створений профіль у соціальних мережах для розповсюдження інформації щодо цукрового діабет з акцентом на здорове харчування.

5

4

2

1

3